nl nl en en

VBDO viert 25 jaar duurzaamheid

Er is er een jarig hoera, hoera!

Ze viert vandaag haar zilveren jubileum en heeft al meer bereikt dan de meesten in een heel leven. Als sterke, onafhankelijke vereniging zetten wij ons inmiddels een kwart eeuw in voor een duurzamere en verantwoorde kapitaalmarkt, met als doel een gezondere en meer rechtvaardige wereld.

Hoewel het echte, grote feest nog even op zich laat wachten, heeft ons team vast een prachtige dag mogen beleven in een betoverende Efteling – waar we inspiratie hebben opgedaan voor minstens nog eens 25 jaar.

Met dank aan al onze leden voor hun steun en aan onze bestuurders Jaap van Dam, Karin Maas, Leon Wijnand, Arnaud Jansen, Gerard Roest en Henri van Eeghen voor het bieden van onder andere kennis en richting, Zo ook aan al onze medewerkers en vrijwilligers, van nu en toen, evenals Guiseppe van der Helm, die de jaren voor mij koers heeft gevaren.

Natuurlijk gaat onze speciale dank uit naar Piet Sprengers, voor zijn wijsheid en doorzettingsvermogen bij het oprichten van de VBDO.

Plus een extra bedankje aan Eddo van der Breggen en alle medewerkers van Zwitserleven, voor de overheerlijke taart!

Angélique Laskewitz
Algemeen directeur VBDO