VBDO jubileum

  • Datum: 25/11/2021
  • Tijd: 12:00 - 17:00
  • Locatie: PGGM - Noordweg Noord 150, Zeist

De onmiskenbare impact op duurzaam beleggen en ondernemen na een kwart eeuw VBDO

Met veel plezier, trots en genoegen nodigen wij – na uitstel van dit evenement vorig jaar – alsnog onze leden uit voor ons 25-jarig jubileum. Informatie over het programma vindt u hieronder, gaandeweg zullen wij meer details bekendmaken.

Programma

De komende weken maken we stap voor stap het programma bekend. We kunnen wel vast mededelen dat dagvoorzitter Dolf Jansen u door het programma zal meenemen en onder andere Paul Polman, Feike Sijbesma en Corien Wortmann hun licht op huidige en toekomstige ontwikkelingen laten schijnen. We combineren door het hele programma een scherpe inhoud met een luchtige toon en veel ruimte voor interactie.

Registratie

Wanneer u particulier of institutioneel lid bent van onze vereniging kunt u zich vast registreren via onderstaande aanmeldknop. Let op: er is beperkt toegang tot dit evenement. Een ieder die zich niet tijdig heeft kunnen registreren, kan het event volgen via een live stream.

 

Aanmelden